Naše oblíbená italská restaurace Aromi, která připravuje fantastickou a nefalšovanou italskou kuchyni, skvělé čerstvé ryby a mořské plody, se stěhuje na novou adresu.

Do 9. října má ještě otevřeno na současné adrese Mánesova 78, Praha 2. Od 10. do 12. října 2015 se kvůli stěhování uzavře a novou Aromi budete moci navštívit od úterý 13. října 2015 na adrese Náměstí Míru 6, Praha 2 (bývalé prostory Sahara Café).

Těšit se můžete na otevřenou kuchyni, celou ve skle a mramoru, která dovolí nahlédnout pod ruce šéfkuchaři Robertu Loosovi a každý, kdo vejde do restaurace, bude procházet okolo. Přední část nových prostor se promění v bistro, kde si vychutnáte bohatou snídani, rychlý oběd či odpolední kávu s dezertem. Prostor za prosklenou kuchyní je věnován fine dining restauraci, kde si vychutnáte oběd či několika chodovou večeři. Večer můžete zakončit drinkem v barové části, do které se každý večer promění naše bistro.

V letních měsících prostor restaurace rozšíří terasa, kde si budete moci užívat sluníčka. Přízemí zaujímá oddělený prostor pro soukromé večírky, svatby, oslavy a firemní párty. Díky velké venkovní zahrádce ve vnitrobloku si užijete oslavu i venku.

Těšíte se? My rozhodně ano!

Leave a Reply

Your email address will not be published.