Pro všechny milovníky vaření a pečení je zde nový projekt Delicade. Jedná se o sociální platformu podobnou americkému Pinterestu. Delicade přináší revoluci ve sdílení a organizování receptů z celého internetu. Už nikdy více nebudete muset hledat recepty v záložkách, v souborech, či na malých papírcích.

A jak Delicade funguje?
Pomocí tlačítka +Recept si můžete sbírat recepty nejen z vašich oblíbených kuchařských stránek, ale i od foodblogerů. Zkrátka recepty, které vás zaujaly a inspirovaly a nechcete na ně zapomenout. Pak si dle chuti a účelu sestavíte vlastní kuchařky. Můžete se jimi pochlubit, navzájem si je ‚omňamovat‘, komentovat, sdílet a vařit oblíbené recepty s přáteli.

Pokud rádi vaříte a fotíte a nemáte svůj blog o vaření, můžete si na Delicade vytvořit vlastní fotoblog, kam budete moci okamžitě ukládat dobroty, které jste sami navařili. Stačí jídlo vyfotit, napsat ingredience a jednoduchý postup receptu a vložit do kuchařky.

Delicade prináší i velký zdroj inspirace k vaření a pečení, již nini si užívateli uložili víc než 10.000 nejlepších receptů z celého internetu.

Nedávno Delicade spustil i blog Delicade, který se pomaličku plní, aktuálně zde najdete originální vánoční cukroví od zakladatelky projektu a vášnivé pekařky DeliBety. Sledujte web Delicade a Facebook a v brzké době i YouTube.

Přidejte se, ThinkFood.cz už je součásti ↗ Deli světa

deli_3

Leave a Reply

Your email address will not be published.