Na ThinkFood milujeme kromě dobrého jídla i špičkový design. O to víc nás potěšilo spojení světoznámého designéra Yvese Béhara se značkou SodaStream.

Model SodaStream Source byl představen během mezinárodního týdne designu v Miláně již v roce 2012. V České republice si od ledna 2014 můžete koupit jeho novou variantu (SodaStream Source new). Součástí balení je nově také krásná láhev připomínající tvar kapky, která stejně jako výrobník Source pochází z dílny Yvese Béhara.
Takže pojďme se na celý koncept podívat podrobně. Základní myšlenka SodaStreamu je jednoduchá a platí od dob, kdy jsme si na kuchyňské linky postavili první „sifony“: kovové opletené láhve s bombičkami na CO2. Od té doby ale vyprchalo spousta bublinek. SodaStream nyní představil novou řadu systémů pro výrobu domácí perlivé limonády SodaStream Source. Ta vyrábí svěží perlivý nápoj během několika málo vteřin z čerstvé vody z kohoutku. Ročně navíc ušetří až 2000 plastových lahví a plechovek.

Design především
Monolitický tvar SodaStream Source vyniká nejen jednoduchou efektivností, ale především neobvyklým provedením. Moderní vzhled přístrojů silně ovlivní vzhled celé kuchyně a výrobník se tak stane jejím neoddělitelným doplňkem. SodaStream Source nabízí vkusnou, nově navrženou karbonační lahev a celkově nabízí přístroj vylepšený mechanismus, který je poháněný zásobníkem CO2. Stylově podsvícený LED displej ukáže aktuální sílu nasycení připravovaného nápoje.

Yves Béhar
Patří mezi nejužší špičku světových inovátorů zabývajících se udržitelným designem. Zakladatel světové návrhářské a značkové firmy Fuseproject a výkonný kreativní ředitel ve společnosti Jawbone věří, že design by měl být silou, jež přináší ekologické a sociální změny. Jeho výrobky jsou součástí muzeí po celém světě. Béhar pečlivě zkoumal každou jednotlivou část systému SodaStream a podařilo se mu zkombinovat funkčnost výrobníků s nadčasovou elegancí a vytvořit tak přístroj se snadným ovládáním, který potěší především příznivce čistých moderních linií.
Další informace na webu www.sodastream.cz/source.

SodaStream tip pro děti
Vyhněte se umělým sladidlům, barvivům a  konzervantům a namíchejte dětem nápoj s některou z příchutí SodaStream Sparkling Goodness For Kids jahoda, jablko nebo pomeranč s broskví. Sirupy z přírodní ovocné šťávy byly vyvinuty speciálně pro děti a jsou obohaceny o denní doporučenou dávku vitaminu C.

Co je SodaStream?
SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených nápojů z čerstvé pitné vody
s volitelným stupněm sycení CO2. SodaStream představuje revoluční novinku v segmentu sycených nápojů, kde v České republice zaujímá stále větší tržní podíl. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu.

Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18 l nápoje. Jedna bombička vystačí až na 80 l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit ve více než 1600 výměnných místech (za cenu plynu – 199 Kč). Se systémem SodaStream si připravíte kdykoliv a kdekoliv osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc Vás to bude bavit.

Společnost SodaStream je předním světovým výrobcem a distributorem systémů pro domácí výrobu sycených nápojů. Výrobníky sody umožňují spotřebitelům snadno a okamžitě vytvořit z obyčejné kohoutkové vody sycené soft drinky či perlivou vodu a představují inovativní alternativu ke kupování balených sycených nápojů. Naše výrobky jsou ekologické, úsporné a podporují zdravý životní styl. Nebudete muset nosit z obchodu těžké tašky s lahvemi ani řešit jejich skladování a likvidaci prázdných obalů. Naše výrobky jsou k dostání u více než 60 000 obchodníků ve 45 zemích po celém světě, včetně 15 000 obchodů v USA. Více informací získáte na adrese www.sodastream.cz.

V příštím týdnu proběhne na ThinkFood velký test výrobníku Source.
Katka za tryskou, tři příchutě, tři letní drinky. Sledujte ThinkFood!

Leave a Reply

Your email address will not be published.