Zveme vás na Foodparade, třetí ročník festivalu, na kterém ochutnáte degustační menu nejlepších pražských restaurací. Můžete těšit na vynikající vína, lahodnou kávu, výborné pivo, exotické koktejly a delikatesy z celého světa… Představí se známé pražské restaurace a jejich šéfkuchaři, kteří připraví své nejlepší speciality.

Po oba dva dny budou probíhat kuchařské show, ve kterých se představí Jana Vašáková a Martin Polačko, nemůže chybět molekulární kuchyně a Petr Koukolíček, dalším zpestřením festivalu je hmyzí kuchyně a David Švejnoha. Unikátní je i Fine Dining, který si pro hosty festivalu připravila lanýžová restaurace La Truffe. Jako kuriozita bude nejen pro muže připraveno autentické vojenské menu, které buden podáváno přímo z polní kuchyně. Podrobný přehled toho, co lze na festivalu ochutnat najdete na stránkách fesivalu ( web). Těšit se můžete třeba na steaky od Dock House, palačinky od Galetky, pečivo od La Petite France…

Novinkou letošního festivalu Foodparade je amatérská kuchařská soutěž I Love Food. Soutěž odstartuje dne 8. 8. 2013 a její finále vyvrcholí přímo na festivalu. Soutěžící mají za úkol připravit originální recept, jehož základní, hlavní a povinnou ingrediencí je: dýně. Přihlásit se můžete na webu akce ( zde).

Foodparade je festival pro celou rodinu, nezapomínáme a myslíme i na děti. Pro malé návštěvníky je připraven dětský koutek zdarma s odborným dohledem. Děti si mohou vyzkoušet kurzy vaření a kurzy bubnování, různé soutěže a kreativní dílny s kuchařskou tématikou.

Zámek Troja
U trojského zámku 4/1, 171 00 Praha 7
sobota 7. 9. 2013 11.00-21.00
neděle 8. 9. 2013 11.00-20.00
www.foodparade.cz
www.facebook.com/foodparade

Vstupenky na místě
Dospělí 350 Kč (150 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři – 275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti – 275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let zdarma

Předprodej
Ticketstream, www.ticketstream.cz

parade_1

parade_2

parade_3

Leave a Reply

Your email address will not be published.