Přestože je červenec, začátek prázdnin, studijní volno, od školy pohov, veget, máme pro vás čerstvou zprávu o vzniku nové studovno-kavárny Cafedu. Koncept je jednoduchý – dvě příjemné a útulné místnosti, v každé je wifi a každá nabízí trochu jiný pracovní či odpočinkový prostor…

Iva Pejsarová, iniciátorka projektu Cafedu, vybudovala v prosotru bývalých kanceláří ve Škrétově ulici komfortní a příjemné prostory. V přízemí se nachází volně přístupná Cafedu Kavárna. Do Cafedu Studovny v patře, která je k dispozici nonstop, můžete přijít dvěma vstupy po platné registraci na vaši ISIC kartu nebo Opencard, poplatek je opravdu jen symbolický.

Ve studovně je naprosté ticho a je určena pro práci a studium. Chcete-li diskutovat, využijte intimnější a komfortnější zázemí kavárny. Ta je otevřená od 8 do 22 hodin každý den. Přivítá vás zde vůně kávy čerstvě pražené fair trade bio kávy z Mamacoffee. Kromě kávy si tu můžete dát i drobnou sváču. Skvělé místo pro posezení s přáteli, známými i pro pracovní schůzky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.