Před časem jsme doma řešily obrazovou výzdobu. Chtěly jsme něco neotřelého, originálního, a tak jsem se jala prosurfovat pár online zdrojů. Přes Art.com ( web) a Allposters.com ( web) jsem se dostala na Society6.com ( web). E-shop jsem si zamilovala a pokud někdo nepřijde s něčím lepším, budu printy nakupovat už jedině zde, jakože se Obrazová jmenuji.

Online projekt Society6.com jsem našla přes svůj oblíbený blog Design Milk ( web). Komunita Society6.com čítá na sotvky tisíc umělců z celého světa, kteří své kresby, printy a designy skrze tento e-shop prodávají. Konkrétní motiv je vždy k dispozici jako print na papíře či plátně, iPhone kryt, tričko, polštář… Kompletní přehled produktů najdete na webu v sekci Produkty nebo u nabídky konkrétního umělce. Motivy jsou kategorizované, funguje i fulltext, takže stačí jen vyhledavat, co vás zajímá.

Produkty si snadno objednáte a zaplatíte online. Jelikož se vše zasílá z Californie, dodání kapku trvá, někdy 3 týdny, ale stojí to za počkání. Art.com zasílá z Německa do týdne, ale není nad nabídku Society6.com. Printy přijdou perfektně zabalené v pevném tubusu, takže se nemusíte bát, že budou poškozené. Tisk je barevně odladěn a je kvalitní. Pro rám s paspartou za pár korun pak skákněte do Ikea ( nástěnné rámy) nebo do svého oblíbeného rámařství a máte to.

Pár tipů z kategorie Food, jak oživit zdi vaší jídelny:

Broccoli by Oleg Borodin ( profil)

broco_1
Banana by Pragya Kothari Inc ( profil)

bana

Organize Your Food Habits by Hugo Belo ( profil)

2877820_3170860_lz

Good Food by Jason Vandenberg ( profil)

GF

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.