Rozlučka se svobodou neboli předsvatební party budoucích novomanželů. Večírek, který nevěsta a ženich prožívají každý sám, se svými blízkými přáteli. Holky s kamarádkami, kluci s kámošema. Zabíhat do možných scénářů takového mejdanu nebudeme, to je tenký led… Stejně tak se choulostivou záležitostí, zvlášť pokud se rozhodnete loučit se se svobodou v zázemí svého domova, se může stát úklid. My jsme si takovou rozlučku jednoho srpnového pátečního večera užili přímo v naší redakci.

Dvanáct rozjařených hladových dívek a gastronomická hvězda Martin Škoda se nestačil v kuchyni ohánět. Když celá společnost odešla a vše utichlo, přišla řada na mytí komínů špinavého nádobí. Naštěstí nám svou pomocnou náruč otevřela plně integrovaná myčka Whirlpool WP 209 IX, která je součástí naší ThinkFood laboratoře. V čem je výjimečná jsme zjistili hned po sepnutí mycího programu první várky nádobí.

Její technologie aktivního sušení PowerDry spolu s programem Wash&Dry perfektně umyla a vysušila naše sady nádobí za pouhou hodinu. Díky tomu, že patří do energetické třídy A+++, se tak může pochlubit o 20 % nižší spotřebou energie oproti průměrné spotřebě u myček Whirlpool třídy A.
Disponuje inteligentní technologií 6. smysl PowerCleanTM, kterou jsme vzhledem k Martinově nabitému menu, které čítalo i pečenou rybu, ocenili nejvíce. PowerCleanTM zajistí dokonale čisté nádobí zbavené i zaschlých zbytků jídel díky speciálním tryskám umístěným vertikálně v zadní části spodního koše, které dokážou mýt i hrnce umístěné na výšku, čímž vzniká ve spodním koši více prostoru na další nádobí.

Myčka umyje najednou 13 sad nádobí a nabízí užitečnou třetí příborovou zásuvku nad horním košem, kterou lze jednoduše odejmout a zvětšit tím prostor v horním koši, což je praktické například pro mytí vysokých skleniček po šampaňském…

Využít lze také možnost nastavení horního koše a zvětšení místa v horní nebo spodní části myčky. Pomocí Multizone si zase můžete nastavit mytí pouze v horním nebo dolním koši. Jakýkoliv únik vody z myčky je předem znemožněn funkcemi AquaStop a AquaSafe.

Chystáte-li obdobnou domácí party, rozhodně na seznam hostů nezapomeňte připsat myčku Whirlpool WP 209 IX.

Více také na www.whirlpool.cz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.