Podlehli jste zdravé smoothie mánii? Pak byste měli vědět, že onou tajemnou přísadou, která stojí v pozadí úspěšné přípravy hustého a chutného krémového nápoje z ovoce a zeleniny, je mixér s dostatečně velkým výkonem a kvalitními noži.

Nový Catler PB 4050 je přesně takový mixér, speciálně vybavený vlastnostmi pro přípravu chutných smoothie koktejlů. Hravě si poradí s celými kusy plodů i kostkami ledu, které se používají při přípravě jeho osvěžujících verzí. Unikátní systém nožů KinetixTM kopíruje tvar dna nádoby a vytváří podmínky potřebné pro dokonalé rozmixování všech vložených potravin. Díky výkonnému 1 000 W motoru dokáže smoothie mixér Catler PB 4050 zpracovat i jemné listy salátů či bylinek, což ocení zejména milovníci tzv. zelených smoothies.
Mixér zvládne i přípravu stále více oblíbených rostlinných mlék. Slouží k tomu speciální nádoba na sekání a drcení, vyrobená z odolné nerezové oceli, která je vhodná pro zpracování ořechů a semínek. Pokud je třeba, v nádobě si snadno připravíte i čerstvě nasekané koření.
Součástí balení smoothie mixéru Catler PB 4050 jsou dva praktické uzavíratelné hrnky o objemu 500 ml a jedna nádoba o objemu 700 ml, vybavená víčkem. Na zdravém nápoji si tak můžete pochutnat nejen doma, ale i v práci či na cestách. Všechny tři nádoby jsou vyrobeny ze speciálního BPA free materiálu TritanTM a odolají nejen stovkám cyklů v myčce nádobí, ale i nárazům a poškrábání.
Produktová stránka Catler PB 4050

O značce CATLER
Patří do portfolia spotřebičů světoznámého výrobce, z jehož dílny pochází několik výrobků ve světě oceněných za špičkový design. První výrobek opustil továrnu již v roce 1932. Od té doby se tyto australské spotřebiče rozšířily do více než 30 zemí celého světa a na českém trhu se s nimi můžete setkat od roku 2008.
CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů, v nichž hraje prim především ušlechtilý broušený kov a nerez. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
www.catler.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.