Nedávno jsme objevili web SexyMamas – matky s leskem nejen na rtech ( stránky SexyMamas). Tři matky si založily portálek, na kterém nehodlají diskutovat o plenkách, kapičkách a prdíkách svých ratolestí. Navlékly si upnutá tílka, nazuly kramfleky a hlásají teze o tom, jak být SEXY. Uživatelé portálu se označují SexyMamas a SexyPapas a celý jejich SexySvět je takový slabý fake Divokých matek ( web kavárny).

Samozřejmě zde nechybí rubrika SexyRecepty, které píše a fotí SexyMama Petra. Příspěvků je zatím málo, ale stojí za shlédnutí. Nevíce nás zaujal příspěvek Cous – cous s brynzou a avokádem a dušená panenka ( zde je recept). Co je vlastně ten v dnešní době populární kuskus? A jak ho připravit, aby nám chutnal? Dnes se vše dozvíte, když budete číst dál! To je perex článku. Zapátrali jsme a našli podobný gastromasakr na našem oblíbeném Mimibazaru (recept na kuskusového šmakouna najdete tady).
Jenže Petro, my zas tak úplně nesouhlasíme, že „Stačí jen spařit horkou vodou a je hotovo.“ A to i když to Hanka W. na Mimibazaru vidí stejně (… hele nejste sousedky?): „Spaříme si kuskus a necháme odstát než se nám sám udělá“ (teď nevím, zda myslí kuskus nebo SexyTaťku). Recept, jak na to správně, vám naservírujeme už brzy… SexyRecepty padají hodně Mimo mísu.

sexymamas

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.