Náš čerstvě spuštěný eshop vám i druhém červnovém týdnu přináší skvělou nabídku, kterou je 25% sleva na vybrané kolekce skla mistrů tří generací: Františka Víznera, studia Olgoj Chorchoj a Romana Kvity. Objevte to nejlepší z českého sklářství právě nyní na www.shop.thinkfood.cz!

František Vízner a kolekce nesoucí jeho jméno
Františka Víznera celý svůj život objevoval nové způsoby práce a využití českého křišťálu. Dbal na funkčnost svých objektů, stejně jako na jejich uměleckou kvalitu. Obdivoval sklo jako materiál, z jeho nadčasových propracovaných tvarů čerpají designéři po celém světě dodnes. Nedávno byl zařazen mezi 10 nejvlivnějších sklářských výtvarníků. Kolekce František Vízner byla poslední, kterou před svou smrtí vytvořil. Kupte zde!

Olgoj Chorchoj a sklárna BOMMA
O generaci mladší designéři studia Olgoj Chorchoj: tedy Michal Froněk a Jan Němeček, pracují s řadou inovativních i tradičních skláren v České republice i zahraničí. Rozvinuli dlouholetou tradici českého skla až direktivním důrazem na propojení velmi kvalitního designu s tou nejmodernější technologií. Jako umělečtí ředitelé dohlíží na kvalitu skla značky BOMMA. Kupte zde!

Roman Kvita a kolekce Sphere
Z té vůbec nejmladší generace designérů se sklu úspěšně věnuje Roman Kvita, který letos absolvuje na pražské UMPRUM. Rozvíjí a posunuje tradici lisovaného skla a za svou poslední kolekci Sphere, kterou navrhnul pro sklárnu Nachtmann, letos dostal také prestižní ocenění Red Dot Design Award. Kupte zde!

www.shop.thinkfood.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.