13. května 2015 vychází knižní novinka pod názvem Moje rodinná kuchařka, která se, mimo jiné, věnuje rodinným tipům a trikům šetřícím rozpočet, tudíž získáte hromadu domácích receptů na jídla, k nimž se budete stále a pořád vracet.

Moje rodinná kuchařka se věnuje receptům pro celou rodinu a její autorka se svými recepty snaží lidi přesvědčit, že i za málo peněz může být hodně muziky. I když si možná myslíte, že neumíte vařit, není to tak těžké – jakmile zvládnete pět receptů z této kuchařky, máte vyhráno… Potom už budete mít dost sebedůvěry na to, abyste si s těmi pěti recepty začali pohrávat, stanou se vašimi vlastními a kdoví, do čeho se pustíte dál.

Moje rodinná kuchařka je knihou z produkce Jamie Oliver’s FOOD Tube, což je komunitní kanál Jamie Olivera na YouTube, který sleduje téměř milion a půl odběratelů. Pod značkou produkce Jamie Oliver’s Food Tube již vyšla BBQ kuchařka od DJ BBQ a Sladká kuchařka od Cupcake Jemmy, cenově dostupné a uživatelsky příjemné kuchařky s lahodnými recepty inspirované neuvěřitelnými (šéf)kuchaři a všemi, kdo umí a jsou spojení s kanálem FOOD Tube.
Autorem Rodinné kuchařky je úžasná, bývalá studentka Jamieho projektu Fifteen Kerryann Dunlop. Kerryann vždycky milovala vaření. Vyrostla na domácím vaření a byla to máma a babička, které ji ukázaly, že je bezpochyby možné uvařit dobré jídlo i za málo peněz.
„Protože Kerryann je máma s utaženým rozpočtem, jsou její recepty vždycky o jídle, které jako by vás přijalo do své teplé náruče, ať už to jsou báječné domácí večeře, snadné snídaně nebo chytré nápady, jak uvařit ve velkých dávkách nebo jak vychytat vtipné laskominy.” – Jamie Oliver

„Lidi mají mylnou představu, že k dobrému jídlu potřebujete spoustu peněz. Nepotřebujete – musíte to mít akorát v hlavě srovnané a nakupovat a vařit chytře.“Kerryann Dunlop.
Překladu českého vydání se ujala zkušená autorka kuchařek a novinářka píšící o jídle Jitka Rákosníková.
Rodinná kuchařka vychází v 13. května 2015 v prvním českém vydání. Kniha má 128 stran a obsahuje  50  receptů  s  barevnými  fotografiemi pořízenými vynikajícím fotografem Davidem Loftusem. Doporučená cena knihy je 267 Kč vč. DPH a k dostání bude zejména v knihkupectvích a na internetu.

Více také na www.mldpublishing.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.