Od počátku května jsou novými společníky kuchyně ThinkFood laboratoře spotřebiče Whirlpool, které vynikají technologií 6. smysl a jednoduchým intuitivním ovládáním. Jsou jimi horkovzdušná trouba, lednice, varná deska, myčka, ale absolutní hvězdou naší nové flotily je bezpochyby mikrovlnná multifunkční trouba AMW 730. A protože Whirlpool má stejně jako my smysl a cit pro detail a krásu, vytvořil v naší minimalistické kuchyni nepřehlédnutelnou věž trub v celoskleněném bílém provedení a designu řady ABSOLUTE. Absolutní krása!
Našim úkolem je nyní zjistit, co všechno AMW 730 umí a k čemu nám bude v ThinkFood laboratoři dobrá. Pojďme na to nejprve teoreticky, surfovat na mikrovlnách začneme už za týden v nových receptech.

AMW 730, seznamte se!
Nové mikrovlnné multifunkční trouby v designu ABSOLUTE se pyšní 6. smyslem a vynikají intuitivním ovládáním v hlavní roli s centrálním tlačítkem a dotykovými ikonami, v neposlední řadě také mnoha užitečnými možnostmi. Na výběr je také hned několik barevných provedení. Kromě naší celoskleněné bílé (WH) varianty můžete volit také černou (NB) nebo Champagne (SD) a samozřejmě i nestárnoucí nerez (IX) s povrchovou úpravou proti otiskům prstů.
Trouby AMW 730 disponují vnitřním objemem 31 litrů a šířkou otočného talíře 32,5 cm, provedení interiéru je v nerezu, design dokresluje šedé sklo dvířek. Každodenní využití zajistí užitečné funkce v čele s 3D distribucí mikrovln, grilem, rozmrazováním nebo zapékání a pečení do křupava s pomocí funkce CRISP. Do příslušenství patří CRISP talíř, držák CRISP talíře a grilovací mřížka.

Jednoduchá obsluha a efektivní vaření
Vynikající výsledky přípravy a ohřevu pokrmů poskytují nové vestavné multifunkční trouby také díky intuitivní spolupráci s uživatelem a vylepšenému ovládání: hlavní ovládací panel umožňuje vybrat různé možnosti vaření jediným dotykem. Trouba si navíc pamatuje poslední použitou funkci a usnadní vám tak její opětovné zvolení.

6. smysl a přednastavené funkce
Co je to ten 6. smysl? Představte si troubu, která sama kontroluje stav připravovaného jídla, chladničku, která citlivě zaznamenává každou změnu teploty, nebo myčku nádobí, která sama rozhodne, jak bude mycí program probíhat. Přesně to je 6. smysl. Whirlpool rozumí vaším potřebám a ví, že se každý den jedinečným způsobem staráte o to, co máte rádi. Řada inovačních technologií pro vaření, chlazení, praní prádla a mytí nádobí 6. smysl proto zajišťuje intuitivní ovládání spotřebiče, přizpůsobuje ho vaší domácnosti a přináší dokonalé výsledky s minimálním úsilím.
U multifunkčních trub 6. smysl nastaví všechny parametry mikrovlnné trouby tak, abyste dosáhli vždy perfektních výsledků. Stisknutím jediného tlačítka mikrovlnná trouba připraví křupavou pizzu, hranolky, automaticky rozmrazí nebo ohřeje jídlo na správnou teplotu nebo ho uvaří v páře. Stačí jednoduše vybrat funkci, potravinovou kategorii a váhu a technologie sama nastaví proces přípravy.

Nekonečná škála možností pro zdravé, chutné a rychlé vaření
Kromě efektivního a rychlého 3D mikrovlnného ohřevu mnohá domácnost ocení také rychlý Quarz gril nebo funkci pro rychlé a rovnoměrné rozmrazování. Samozřejmostí vybavení trouby je dětská pojistka a časovač.

Bezkonkurenčně CRISPy
S unikátní technologií CRISP, která kombinuje působení grilu, 3D distribuce mikrovln a speciálního Crisp talíře, bude váš pokrm křupavější, šťavnatější, zdravě a rekordně rychle připravený. Pizza, koláč či mnohé další oblíbené pokrmy budou krásně propečené na povrchu a lahodně vláčné uvnitř – to vše jen s minimálním množstvím tuku či oleje.

Více také na www.whirlpool.cz nebo na www.6-smysl.cz.
Nezapomeňte dát také like Whirlpool Česká republika na Facebooku, kde se můžete dostat k soutěžím a zajímavým nabídkám.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.