Design Shaker 19. – 22. 3. 2015

Chtěli bychom vás pozvat na veletrh interiérového designu, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Tedy pokud vás zajímá design a rádi se obklopujete hezkými věcmi, stejně jako my…

Letošní Design Shaker, který proběhne 19. – 22. 3. 2015, přinese novou podobu veletrhům interiérového designu. Čtvrtý ročník se bude konat souběžně s jarními veletrhy v Letňanech a nabídne značky a studia, která byste tu minulé roky nenašli.

Josefína a Petr Bakošovi z galerie Harddecore, společně s kurátorkou Terezou Kozlovou a Jakubem Maříkem, tento rok zaručují kurátorský dohled nad kvalitou vybraných firem, designérů a výrobků. Návštěvníci se tak mohou těšit na studia a designéry, jejichž práce přináší do oblasti interiérového designu invenci a zaručují kvalitu veletrhu. „Design Shaker je jiný především tím, že je sice výběrovou přehlídkou designu, ale proběhne v rámci velkých veletrhů pro velmi širokou skupinu návštěvníků. Lidé, kteří přicházejí na veletrhy jako je For Habitat, mají konkrétní zájem a potřebu. Jde o profesionály nebo ty, kteří staví či zařizují dům. Jsme rádi, že můžeme těmto lidem představit jak výrobky, tak architektonická a designérská studia, na která by asi normálně nenarazili“ představuje veletrh jeho kurátorka Tereza Kozlová.

Design Shaker je rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese. Sekce Big deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistí sekce Field office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů.

Vezměte si splněný dětský sen o velké stavebnici, dejte mu formu moderního materiálu a naplňte ho svými designovými sny. Přesně to bude Decore Gallery, ústřední místo DESIGN SHAKERU.
Autoři ze studia Wlide Space navrhli ˈstavebniciˈ, která dostala formu ve firmě Styrotrade. Velký dík patří i francouzské automobilce DS, která vznik Decore Gallery podpořila a prezentuje zde svoji prémiovou řadu vozů DS tento partner nabízí zajímavou soutěž o modely vozů DS spolu se dvěma lístky na Design Shaker hned v několika kolech – své štěstí můžete zkusit až do 15. března. Automobilová značka DS založená v červnu 2014 se zrodila v Paříži. Její název se záměrně odvolává na francouzské kořeny značky a opírá se o vysokou úroveň automobilového know-how. Svým zákazníkům nabízí designově výrazná a technologická auta se smyslem pro detail….

A pokud se vám v soutěži nepoštěstí, lístky můžete získat i tak, že budete sdílet jakýkoliv post Desig Shaker na facebooku a lístek vám za tuto miniaktivitu v galerii Hardecore připraví.

Rádi bychom vás zároveň pozvali na 21. 3. 2015 od 14:00 do Vitra Media Café, kde Vitra představí společně s advokátní kanceláří Havel, Holásek & Partners téma Originál versus kopie a na sobotní večírek do Café Jedna, kde zahraje DJ VuTru a Ananas.

Více o veletrhu najdete zde:

Harddecore vydává každý měsíc svůj magazín. Minulý měsíc se v časopise představily firmy a studia, která potkáte na veletrhu – ochutnejte, co bude k vidění:

časopis  k prohlédnutí
a zde “offline” verze ke stažení.

 

Partneři veletrhu DESIGN SHAKER 2015:

ASKO a.s.

Copy General

DS AUTOMOBILES

Dallmayr

Scenografie

Styrotrade

Vitra

 

Hoď koment na plotnu

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.