Když nemůžete za burgerem, burger z dishe přijede za vámi. Restaurace Dish, fine burger bistro chce být svým hostům ještě o něco blíž. Vědomi si toho, že domovská základna v Římské ulici má přeci jen omezenou kapacitu a pro Pražany z okrajových částí města může být i trochu z ruky, pořídil si Dish pojízdnou kuchyň – food truck. Díky němu se oblíbené burgery dostanou i za hranice Vinohrad. Pravidelně v obědovou dobu můžete Dish food truck potkat na Andělu, na Pankráci a v dalších pražských lokalitách.

Každý den v týdnu kolem poledne bude pojízdná restaurace parkovat na jiném místě v Praze. Dostane se tak pravidelně na všechny pohybující se v okolí Andělu, Pankráce, Chodova, Karlína a Holešovic. Konkrétní dny a místa najdete na facebookové stránce Dish trucku. V nabídce budou pro začátek čtyři stálé burgery, které se u hostů osvědčily: Savory, Dish, Pepper a Trattoria. Doplní je jeden speciální, který bude průběžně obměňován. Hosté food trucku samozřejmě nepřijdou ani o hranolky a oblíbené omáčky.

Do auta se vejde kompletní restaurační kuchyně. „Kdo viděl naši otevřenou kuchyni v Dishi, ví, že je poměrně malá. Není proto třeba se obávat, že by velikost auta ovlivnila kvalitu burgerů. Food truck veze plnohodnotně vybavenou kuchyni a zvládne totéž a ve stejné kvalitě,“ ujišťuje Matouš Petráň, majitel Dish, fine burger bistra. Burgery jsou navíc zdatní cestovatelé a díky speciálním obalům vydrží krásné a chutné i při přenášení. Burgery se budou prodávat přímo z auta a můžete si je klidně vzít s sebou domů, do práce nebo třeba do parku na piknik.

Trend food trucků u nás ještě není tolik rozšířený, ale majitelé věří, že si lidé rychle a rádi zvyknou. Zvlášť když je práce pořád víc a obědové pauzy čím dál kratší. „Potenciálu food trucku bychom chtěli v budoucnu využít naplno a objíždět s ním kromě pravidelných stanovišť také festivaly, sportovní akce a podobně,“ doplňuje Matouš.

Dish {fine burger bistro}
Římská 29, Praha 2
po – so 11:00 – 23:00
ne 12:00 – 22:00
tel.: 222 511 032
www.dish.cz

dish_4

dish_3

One Response

 1. Anýzovka

  O restauraci Dish jsem již slyšela, jen samou chválu. Z času na čas si ráda dám poctivý burger, ten na fotce vypadá velmi lákavě! A otázka nakonec: vozí food truck taky zmrzlinu od 3 kopečků ? Na tu si taky brousím zuby delší dobu ;-)
  Z Provence zdraví,
  Anýzovka
  (která doufá že v listopadu food truck se zmrzkou zastihne v Praze ;-)

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.