Napínavá a dobrodružná cesta Katky ke skvělému kuchyňskému robotu včera skončila úspěchem!

Původně jsem myslel, že to je čočka a k ní ještě něco. Ale ne, bylo to čekankové risotto, se kterým se Katka přihlásila do soutěže blogerů Tajná ingredience. Tu vyhlásil Electrolux a celkem bojovalo šest blogerek-kuchařek. Jo, ale z těch blogerek byl jeden kuchař. Podrobnosti najdete na Facebooku Electroluxu, recept Katky je tady a já vám teď řeknu, jak to celé bylo.

Nejdřív jsme přišli do Laboratoria, školy vaření Riccarda Lucqueho, pak Katka a čtyři další kuchaři (jeden bloger hodil útěrku do kuchyňského ringu ještě před zažehnutím plotny) vařili, pak ochutnávala a hodnotila porota a nakonec se vyhlašovalo.

Atmosféra velmi příjemná, blogeři se snažili, Katka si nechala na triko vytisknout čekanku, aby i takoví truhlíci jako já věděli, že to není zelí…
A když k tomu připočteme dostatek výborného vína, milý personál a hlavně – skvělé druhé místo pro Káťu, dávám pět *!

Takže děkujeme, gratulujeme vítězům a ještě malý test toho robotického kuchyňského stroje.
Kuchyňský robot Electrolux Assistent je multifunkční pomocník, co dokáže hnětat, míchat, mixovat i šlehat. Jsou k němu dvě nerezové mísy a má celkem 10 různých rychlostí. Já mám v autě jen šest rychlostí, takže tohle oceňuju. V maximálním výkonu až 1000 wattů ho naopak předjedu, ale na druhou stranu srovnávat auto a kuchyňský robot není asi úplně košer. Co myslíte?

2 komentáře

Leave a Reply

Your email address will not be published.