Možná jste si všimli nové sekce na našem webu – v horním menu přibyl nový kalendář. Proč?

Vaření není jenom plotna, hrnec a dobré ingredience… jsou to především lidé, setkání a všechno okolo dobrého jídla. Ne nadarmo jsme si dali na vývěsní štít ThinkFood heslo „jsme webem o všech skvělých ‚když‘ kolem jídla.“
Protože podle nás vůbec ty nejlepší chvíle v životě jsou ty, když se něco děje. U sporáku, u stolu, s přáteli… Tak proto nový kalendář!

Stejně jako u našich článků, i tady si pečlivě vybíráme a hledáme jen to nejzajímavější a kvalitní. Takže v kalendáři ThinkFood hledejte jen to nejlepší. Každá akce prochází naším redakčním zpracováním a kromě základního popisu (datum, od kdy – do kdy…) s sebou nese další užitečné podrobnosti, jako je odkaz na web, kontakt na pořadatele a podrobný popis. Pokud se jedná o placenou akci, nechybí ani vstupné a abyste včas dorazili na správné místo, navigujeme vás přes vloženou mapu Google, kde si můžete přesně vyhledat lokalitu akce.

A nechybějí samozřejmě ani tematické štítky každé akce, takže snadno vyhledáte podle svého zájmu, co vás právě zajímá. Nakoukněte do Kalendáře tady.

Chcete vidět vaši akci na našem webu? Napište nám.

Leave a Reply

Your email address will not be published.