Vaření, pečení, příprava receptů, focení a natáčení nám jde v ThinkFood laboratoři dobře. Abychom ale mohli zrealizovat všechny naše kulinářské nápady a řádit bezstarostně u plotny, rozhodli jsme se přizvat ke spolupráci partnera, který nám bude nejen technologickou oporou, protože věříme rčení: více hlav, více smyslů. A stalo se. Přišlo jaro a s ním i náš nový partner, který má smyslů hned šest. Je jím americká značka Whirlpool.

Ve Whirpool vzali celou spolupráci opravdu od píky. Naši ThinkFood laboratoř vybavili zbrusu novými spotřebiči v designu ABSOLUTE, které oplývají celou řadou skvělých funkcí. V následujících týdnech a měsících se tak budeme učit vařit v horkovzdušné troubě, ve volných chvílích budeme testovat funkci CRISP nové mikrovlnné multifunkční trouby a budeme vymýšlet nové recepty a postupy, se kterými se s vámi v průběhu roku na ThinkFood.cz podělíme. Těšte se, bude opravdu na co….

Vítáme Whirlpool na palubě!

Profil partnera: Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA je dceřinou společností ve výhradním vlastnictví Whirlpool Corporation, největšího světového výrobce velkých domácích spotřebičů dle prodejů1). Zaměstnává cca 10 000 lidí, je přítomna ve více než 30 zemích Evropy a své výrobní závody má v šesti zemích. Společnost Whirlpool Corporation je předním světovým výrobcem a dodavatelem hlavních domácích spotřebičů svýrobními a technologickými výzkumnými středisky po celém světě. Mezi značky spadající do portfolia společnosti patří: Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Bauknecht a spotřebiče dalších hlavních značek zákazníkům prakticky ve všech zemích světa. V roce 2014 zahájila společnost Whirlpool akvizici společnosti Indesit a zařazuje tak do svého portofila i značky této skupiny a významně posiluje svoji pozici na mnoha trzích. Centrum společnosti Whirlpool pro Evropu se nachází ve městě Comerio (VA) v Itálii. Další informace naleznete na: www.whirlpoolcorp.com.

V České republice letos slaví Whirlpool 22 let svého působení na trhu. Na český, respektive československý trh přišla společnost Whirlpool již v listopadu 1991. Po rozdělení tehdejšího Československa se změnilo i její působení, kdy kromě slovenského vzniklo také samostatné zastoupení Whirlpool CR v Praze. Rokem 1993 se tedy datuje vznik české pobočky společnosti. Za 22 let svého působení na českém trhu si postupně budovala silnou pozici a dnes je špičkou v oblasti bílé techniky na tuzemském trhu. Už několik let je společnost Whirlpool českými zákazníky hodnocena jako nejznámější a nejvíce preferovaná značka bílé techniky, o čemž svědčí výsledky nezávislých průzkumů i nejrůznější spotřebitelská ocenění. Více informací naleznete na www.whirlpool.cz.

1 (zdroj: Euromonitor International Limited, na základě informací o prodejích v kusech za rok 2011

Leave a Reply

Your email address will not be published.