Historie výroby domácí sody se mění…
Yves Béhar dokázal skloubit funkčnost a špičkový design – mladí a nadějní čeští designéři jdou nyní v jeho stopách. Končí doba, kdy jsme se spokojili se záplavou nápojů v nevzhledných plastových lahvích. Nyní hledáme krásu, eleganci a gastronomický zážitek i při tak běžné činnosti, jakou je pití…

SodaStream Source definitivně ukončí dobu, kdy byly výrobníky sody chápány pouze jako přístroje na výrobu domácí limonády. Začala se psát nová kapitola, ve které bude perfektní funkčnost harmonicky spojena s originálním a odvážným designem. Nové materiály, lehkost, funkčnost a příznivá cena to jsou atributy nového výrobníku Source. SodaStream tak více než kdy dříve pokračuje v cestě, jejímž cílem je dopřát doslova všem milovníkům bublinek nejen dokonalou chuť, ale i výjimečný design.
SodaStream přináší revoluci, kterou už nic nezastaví. Končí éra, kdy vám nepraktický závitů a nepohodlné bajonetové uchycení znepříjemňovaly život. Díky unikátnímu systému výrobníku Source ‚snap&lock‘ uchytíte láhev na přístroj během jediné vteřiny a bez jakékoliv námahy. Je to tak jednoduché, že přípravu vlastní sodovky zvládne i malé dítě. Vybrat si navíc můžete ze tří úrovní perlivosti. Ideální volba pro velké milovníky bublinek i nadšence jemně perlivých limonád. Na stylově podsvíceném LED displeji lehce zkontrolujete aktuální míru nasycení. Vyhovte tak všem svým bublinkovým potřebám.

sour_3

SodaStream nyní přináší design přímo na váš pracovní stůl. Přichází s přelomovým projektem se studenty vysokoškolských oborů zaměřených na design. Tito nadějní designéři byli vyzváni, aby se utkali v soutěži a vytvořili návrhy nové podoby láhve SodaStream. Vítěznému návrhu vdechne značka SodaStream život ještě letos. V následujících několika letech se každý rok budete moci těšit na jednu limitovanou edici designových lahví vyrobených speciálně pro český trh. Zde jsou favorité:

Hana Malátková | Dětem do ručky

hana

Kristina Ratajová | Škola hrou

kris

Nela Makarovská | Netradičně tradiční

nela

Zdeňka Kozáková | Příběh vody

zd

 Zuzana Rybářová | Na vlnách osvěžení

ryb

Co je SodaStream?
SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených nápojů z čerstvé pitné vody s volitelným stupněm sycení CO2. SodaStream představuje revoluční novinku v segmentu sycených nápojů, kde v České republice zaujímá stále větší tržní podíl. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu.

Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů.

www.sodastreamsource.com
www.sodastream.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.