Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007. Od té doby se snaží přinášet lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného společného času. Ambicí školy je stále přinášet novinky a inovace. Proto v roce 2011 začali s festivalem jídla a pití Foodparade ( web), v roce 2012 otevřeli e-shop Chefparade Warehouse ( web) a vydali kuchařskou knihu.

deli[very] good food

Novinkou roku 2013 se stal Chefparade Foodtruck. Inspirace přišla z USA, kde je tento neobvyklý způsob stravování hodně populární. Chefparade přivezla koncept do Prahy a snaží se ukázat lidem, že i z dodávky na ulici mohou dostat fantastické jídlo, které je zdravé, čerstvé, z kvalitních surovin a za přijatelnou cenu. Sledujte polohu auta online ( microsite) a vyzkoušejte, co nabízí.

Právě Chefparade Foodtrucku se týká i naše soutěž o voucher na kuchařský kurz. Zde jsou její krátká pravidla:

  • Zodpovězte správně otázky ve formuláři v období od 1. do 11. října 2013.
  • 14. října 2013 vybereme dva výherce, kteří od partnera našeho blogu, školy Chefparade, získají voucher v hodnotě 1 490 Kč na kuchařský kurz dle vlastního výběru (přehled kůrzů zde).
  • Poznámka na závěr: výhry můžeme poslat poštou nebo vám je předáme osobně v Praze.

chft_2

chft_3

One Response

  1. Verča

    Super tip na polední menu! Dneska jsem si ve Food Trucku dala Steaka z tuňáka s grilovanou zeleninou a bylo to úžasný :) Doufám, že budou na Budějárnu jezdit častěji :)

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.