K prvním narozeninám naší online plotny jsme si nadělili ThinkFood laboratoř, místo, kde všechny úžasné recepty, články, videa, zkrátka náplň čtenáři oblíbeného gastronomického severu ThinkFood.cz budeme připravovat.

Letos oslavujeme druhé výročí a při jeho příležitosti jsme se rozhodli spustit e-shop. Je již všeobecně známo, jak si potrpíme na krásné věci. Milujeme kombinace skvělého jídla, precizního designu a špičkových interiérů, a proto právě design si nyní můžete v našem internetovém obchodě shop.thinkfood.cz pořídit.

Startovními produkty obchodu jsou kolekce nápojového skla, talířů či mís BOMMA  a Nachtmann, značek, které kladou důraz na řemeslné a umělecké zpracování skla, inovativní technologii a moderní design.

Rádi bychom, aby vaše prostřené stoly, barové pulty, vitríny… mohly tímto špičkovým sklem vynikat, proto jsme pro vás pro první červnový týden připravili speciální nabídku, která má podobu startovní slevy 33% na vše.

BOMMA

Sklářská a designérská značka BOMMA to je kvalitní broušené sklo z pravého českého křišťálu. BOMMA navazuje na bohatou tradici výroby českého křišťálu ve Světlé nad Sázavou a spojuje tak tradiční české sklářské řemeslo s nejmodernějšími technologiemi a designy. BOMMA spolupracuje s předními českými i světovými designéry, mezi které patří ikonická jména, jako jsou František Vízner, Jiří Pelcl, Olgoj Chorchoj, Arik Levy a další.

NACHTMANN

Posedlost kvalitou je už více než 180 let hlavním krédem německé značky Nachtmann Glass. Tato sklárna vždy hledala inovace, používala nejkvalitnější suroviny a nejnovější výrobní procesy s hlavním cílem: vyrobit unikátní sklo s dokonalou povrchovou úpravou. Bezmála dvě stě let rozvíjí řemeslnou výrobu křišťálu, přináší do každodenního života kvalitu a krásu skla. Německá sklárna Nachtmann spolupracuje stejně jako BOMMA s řadou designérů. Absolutní hvězdou posledních dní je ale mladý český designér Roman Kvita, autor kolekce SPHERE, za jejíž návrh získal na jaře 2015 ocenění RED DOT DESIGN AWARD je prestižní evropské ocenění za design.

Zažijte tak tradiční festival Praha pije víno! s novým vinným sklenicemi BOMMA nebo si dopřejte sklenku své oblíbené whisky ve skle Nachtmann.

Sledujte www.thinkfood.cz a shop.thinkfood.cz. Po celý měsíc červen jsme pro vás připravili další akční nabídky. Abyste se o nich dozvěděli včas, registrujte se na www.thinkfood.cz k odběru našeho newsletteru Novinky z plotny.

Na zdraví!

Poznámka: Startovní sleva 33% platí pro objednávky od 1. do 5. června 2015.

Leave a Reply

Your email address will not be published.