Před časem jsme kompletně předělali web ThinkFood.cz. Teď nastal čas dalších změn. Představujeme naši novou kuchyni – fotostudio – kavárnu – terasu… Prostě laboratoř, kde všechny skvělé nápady, recepty, fotky a texty vznikají.

Takže kde vlastně ThinkFood pro vás připravujeme? Na kopci pražského Břevnova a nedaleko Pražského hradu v citlivě dostavěném činžovním domě z konce 19. století. Právě tady jsme proměnili celé patro a rozlehlou terasu domu v ‚Prostor nových myšlenek‘ THINKFOOD.CZ.

Myšlenky. Práce. Jídlo. Setkání. Design. To je spojení kuchyně, jídelny, kavárny a variabilní kanceláře. Jde rozdílné činnosti propojit do jednoho prostoru? Ano, jde. Proto jsme se pustili do budování ‚prostoru nových myšlenek‘. Náš prostor bude od září (možná to stihneme dřív) sloužit jako místo pro prezentace, přednášky a setkání. A samozřejmě pro to hlavní: vaření a fotografování jídla.

Prostor pro nás navrhla Andrea Trembuláková z architektonického ateliéru MAAT  a je trochu jako stará černobílá fotografie: má něžný a měkký charakter. Oproti tomu jídlo má spoustu chutí, barev a tvarů. Interiér je vlastně hodně jednoduchý: bílá a šedá neruší myšlenky a nové nápady. Prohlédněte si vizualizace a již brzy naživo!

A samozřejmě velmi děkujeme našim partnerům: Electrolux dodal kompletní vybavení kuchyně, a BOMMA skvělé designové sklo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.