Maximální výkon, elegantní design a exkluzivní vzhled: nové varné desky s technologií 6. smysl v designu ABSOLUTE jsou dokonalou kombinací technologie a vysoké flexibility. Díky nové serigrafii – kresbě plotýnek a ovládání na povrchu desky, je její celkový vzhled minimalistický a velmi nadčasový.

Funkce pro každou potřebu
Technologie 6. smysl dokonale spolupracuje se speciálními funkcemi, jako je rozpouštění, mírný var nebo ohřívání, a postará se tak o ideální průběh přípravy všech jídel.

Flexibilní
S FlexiCook můžete propojit dvě varné zóny v jednu velkou a vytvořit ideální plochu pro vaření ve větších nádobách, v nichž se pokrm prohřívá rovnoměrně. Každou oblast lze navíc ovládat samostatně. K dispozici jsou varné desky s jednou či dvěma flexi zónami.

Indukce pro každého
Díky funkci Power Management, která umožňuje zvolit maximální příkon desky s ohledem na použitý jistič, mohou využít výhod indukčních varných desek i domácnosti, kde to dříve díky elektrické přípojce možné nebylo.  V nové řadě indukčních varných desek Whirlpool naleznou zákazníci čtyři nové modely s touto funkcí, která umožňuje připojení i na 230 V.

Indukční varná deska ACM 938 BA
Nová indukční varná deska v nadstandardní šíři 77 cm a s elegantní serigrafií nabízí 4 varné zóny, z nichž dvě tvoří flexi zónu. Díky možnosti Power Management lze tento model připojit  i na 230 V. Deska má funkcí rozpouštění, pauzu, časovač, dětskou pojistku a kontrolku zbytkového tepla.
Běžná tržní cena sklokeramické indukční varné desky Whirlpool ACM 938 BA je 15 990 vč. DPH bez RP.

Indukční technologie patří u varných desek k hlavním trendům. Její nesporné výhody jsou energetická efektivnost, krátký čas vaření, nízká spotřeba energie či velmi rychlé chladnutí. U vybraných modelů indukčních desek Whirlpool naleznete velmi praktickou zónu FlexiCook, jenž vám umožní propojit dvě varné plochy do jedné a vytvořit tak jednu velkou varnou zónu. U plynových varných desek přinášíme exkluzivní povrch iXelium™, který zaručuje stálobarevnost, vyyšší odolnost, snadno se čistí a minimalizuje poškrábání a odírání.
Zdroj: Whirlpool

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.