Trávím právě dovolenou na Vysočině, na samotě u lesa v krásné bývalé myslivně. Je tu prostě božsky. Vaříme na kachlových kamnech (až na jeden úlet oběd ve stylové restauraci, se stylovým smažákem, stylovými hranolkami a stylovou oblohou…), pro čerstvé mléko a tvaroh chodíme do nedalekého kravína a domácí míchaná vejce s čerstvým pečivem z pekárny Borová k snídani nám můžete jen závidět. Zkrátka dovolená jak má být…

Jaro je na Vysočině v rozpuku, venku 14 stupňů a já dost koketuji s pomyšlením na venkovní kuchyni. Shodou okolností jsem narazila na zajímavé řešení kuchyní v outdooru, na koncept WWOO.

Zahradní kuchyně WWOO je nová generace kuchyní s jedinečným minimalistickým designem. Hodně venkovních kuchyní na trhu je drahých, špatně navržených a vyžadujících hodně údržby. U WWOO je všechno jinak. Kuchyně jsou vyrobeny z odolného betonu, který vyžaduje téměř nulovou údržbu. WWOO je projektem rostoucí hvězdy světového designu, nizozemského designéra Pieta-Jan van den Kommera. Piet-Jan dává přednost práci s čistými přírodními materiály jako je dřevo, kůže, ocel a beton. Jeho kuchyně se skládají z jednotlivých komponentů, takže při navrhování své kuchyně snů můžete pracovat s vlastními nápady, fantazií a inspirací. Možností řešení je nesčetně.

Pokud jste se pro WWOO nadchli jako já, oslovte firmu Fresh Concepts. Jsou výhradními dodavateli pro český a slovenský trh.

Krásné jaro!

wo_4

wo_3

wo_7

wo_2

wo_5

wo_6

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.