Americká značka Whirlpool je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. V letošním roce přivedla na trh řadu novinek v segmentu vestavných i volně stojících spotřebičů. Společným jmenovatelem všech je nadčasový minimalistický design ABSOLUTE.

S některými hrdiny této řady jste se už zde na ThinkFood setkali. Jsou jimi jak samostatná horkovzdušná trouba AKZ 6230 tak i mikrovlnná multifunkční trouba AMW 730. Pro obě trouby jsou charakteristické přímé linie, elegantní tvary a dominantní centrální ovládací tlačítko ikonické technologie 6. smysl.

Troubová flotila zajišťuje v naší ThinkFood kuchyni veškerý ohřev a pečení, ale co chlazení, mrazení? Na to máme téměř 190 centimetrů vysokou absolutní krásku s povrchem v barvě nerezu, kterou je kombinovaná chladnička Whirlpool BSNF 8783 0X z řady Supreme NoFrost s nejvyšším technologickým vybavením v nejúspornější energetické třídě A+++.

Co všechno umí?

Chladnička o objemu 222 l pro chladicí a 97 l pro mrazicí část je vybavená senzorovou technologií 6. smysl FreshControl, která udržuje ideální vlhkost a teplotu v celé chladničce. Beznámrazový systém Supreme NoFrost, ke kterému se ještě vrátíme, zajistí, že již nebudete muset ručně odmrazovat. Systém multiflow zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu a vlhkosti v chladničce. Speciální zásuvka activ0° udržuje vnitřní teplotu okolo nuly a tak je ideální pro uchování čerstvého masa a ryb.

Supreme NoFrost
Kombinované chladničky Whirlpool Supreme NoFrost disponují dvěma zcela nezávislými NoFrost systémy samostatnými pro chladnička a mrazničku. Tato technologie aktivně vytváří ideální beznámrazové prostředí pro uchovávání potravin, dochází k rychlému obnovení teploty ve vnitřních prostorech a pachy potravin se nemíchají.

FreshControl
Technologie 6. Smysl FreshControl představuje vrchol mezi nejmodernějšími možnostmi uchovávání jídla pro déle trvající čerstvost, nejlepší chuť a barvu. Senzor neustále kontroluje teplotu a vlhkost uvnitř chladničky a inteligentní algoritmus zároveň nezávisle pohání kompresor a ventilátor tak, aby byly optimální podmínky rychle obnoveny v rámci celého vnitřního prostoru.

Activ 0°
Speciální zásuvka s teplotou 0°C vytváří ideální podmínky pro uchovávání masa a ryb, které zůstanou v nejlepším možném stavu až o 3 dny déle. V případě, že systém Activ 0° momentálně nepotřebujete, můžete jej jednoduše deaktivovat a vytvořit víc místa pro jiné potraviny, například zeleninu.

Max Space
Zásuvka Max Space s opravdu velkorysým vnitřním prostorem se naopak hodí pro skladování i většího množství ovoce a zeleniny.

Automaticky je u chladničky poskytována záruka 10 let na kompresor.

Cashback
Při nákupu této chladničky do 30. listopadu 2015 získáte v rámci akce Cashback zpět na svůj účet 2 000 Kč. Více na www.whirlpool.cz.

 

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.