Do flotily pražských foodtrucků přibyl tento plechový krasavec Citroën Type H od Crush Street Food. Od začátku roku se tak v Praze můžeme těšit na závody Chefparade foodtrucku, Dish trucku a Crush Street Food trucku. Vzzzznnn.

Crush Street Food
V prosinci 2013 započala parta z Crush nový projekt na základě dlouhodobých zkušeností a mnoha zrealizovaných cateringových a profesionálních trhových akcí. Pořídili si stylový nákladní automobil Citroen H Van, který je plně vybaven k uspokojení gastro zážitků vysoké úrovně. Cílem projektu Crush Street Food je oslovit širokou veřejnost kvalitním jídlem, vyrobeným z těch nejlepších surovin s profesionální obsluhou a ve stylovém a maximálně čistém prostředí. „Citroen H je přesně to auto, které vystihuje naši filosofii, vizi a směr, kterým se chceme dále ubírat,” říkají autoři konceptu.

Citroën Type H – plechová legenda
Mezi nejslavnější francouzské automobily patří jednoduchá samonosná dodávka z vlnitého plechu, která vydržela ve výrobě pětatřicet let. Klasický skříňový Citroën typu H náležel po léta ke standardnímu obrazu francouzské ulice, přišel na svět ve druhé polovině čtyřicátých let a setrval na výrobních linkách do 14. prosince 1981. Dnes tento kultovní automobil nachází ve světě využití jako pojízdné kavárny, grilly, obytné dodávky…

cr_2

cr_3

Menu
Menu ‚plecháče‘ není stálé. Přizpůsobuje se vždy sezóně a místu konání. Vždy zde ale ulovíte hamburger, hotdog a sezónní polévku. Dále můžete ochutnat mnoho druhů hovězích steaků, či vegetariánské verze hamburgerů. Crush upřednostňuje kvalitu a proto si nechává bulky a bagety péct na zakázku, vaří z masa nejvyšší kvality od dodavatelů, které pečlivě vybírá na základě mnohaleté spolupráce. Truck nabídne zákazníkům netradiční druhy steaků a jejich úpravy, domácí omáčky a další ingredience vlastní výroby. Prostřednictvím káry Crush Street Food máte jedinečnou možnost ochutnat toto všechno přímo na ulici.

cr_5

cr_4

Kudy? Tudy!
Crush Street Food se v nejbližší době ukáže na těchto akcích:

21. 2. 2014 | Farmářské trhy Jiřák – Praha
14. 6. 2014 | Všechny chutě světa – Dobřichovice
4. – 6. 7. 2014 | Excelent Mystic Sk8 Cup – Praha

Sledujte web a facebook Crush Street Food, abyste nepropásli další zastávku!

www.facebook.com/crushstreetfood
www.crush.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.