Možná jste na Facebooku ThinkFood zaznamenali naše propojení se značkou Microsoft. Ano. Stala jsem se jedním z deseti ambasadorů nových Windows 10, respektive tváří kampaně, která odstartovala začátkem září. Vedle mě se ve spotech objevila celá řada zajímavých a kreativních lidí, podívejte se sami na celou kolekci spotů, které pro Microsoft natočila Míša Nováková aka Videolover, která má na svědomí i naši Anatomii koktejlu.

Ambasadorkou ‚desítek‘ jsem proto, že jsem jejich aktivní uživatel. Když jsem vybírala, kterou aplikaci budu prezentovat, neváhala jsem ani minutu a volila poznámkovník OneNote. Používám ho nejvíce. Při práci v kuchyni i v kanceláři. Slouží mi hlavně k organizaci poznámek. Uložit do OneNote mohu prakticky vše – od běžného textu a obrázků, přes zvuk, ručně kreslená schémata, výstřižky z webů, na kterých hledám inspiraci pro blogování o jídle, nápady, které mám tak ve svém počítači, tabletu a telefonech pořád u sebe.
Obávala jsem se, že jako uživatel dvou operačních systémů budu nahraná, ale software nezklamal. Multiplatformita Microsoft Windows versus Mac OS X funguje skvěle.

Úplně nejraději využívám funkci zaškrtávací seznam, skvělá věc na sestavení víkendového nákupu, který jedním kliknutím můžete sdílet se svou partnerkou, partnerem, jednoduše s tím, koho za sebe pošlete nakoupit ;)…

Sdílení nákupního seznamu nebo receptu je jednou z vychytávek OneNote. Aplikace toho umí i víc, stejně jako Windows 10. Už jste upgradovali?

Leave a Reply

Your email address will not be published.