Partneři

Naše ThinkFood laboratoř vznikla a je poháněna za pomoci skvělých partnerů, kteří stejně jako my milují kvalitu a design. Děkujeme jim.

WHIRLPOOL – je jedničkou na trhu bílé techniky, domácích spotřebičů a vybavení domácnosti. Přináší inteligentní spotřebiče v oblasti bílé techniky – chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky nádobí, varné desky, trouby, odsavače par, mikrovlnné a muiltifunkční trouby a další. Whirlpool vytváří inovativní technologie jako je 6.smysl. Ve spotřebičích Whirlpool vaříme v naší ThinkFood kuchyni.
www.whirlpool.cz

NACHTMANN GLASS – posedlost kvalitou je už více než 180 let hlavním krédem této německé sklárny. Od doby, kdy sklář Michael Nachtmann založil firmu Nachtmann Glass. Vždy hledali inovace, používali nejkvalitnější suroviny a nejnovější výrobní procesy s hlavním cílem: vyrobit unikátní sklo s dokonalou povrchovou úpravou. Bezmála dvě stě let rozvíjí Nachtmann řemeslnou výrobu křišťálu a přináší do každodenního života kvalitu a krásu skla.
www.nachtmannglass.cz

SLEZÁKOVY ZÁVODY – Tradice více než sto let výroby ohýbaného kovového nábytku řadí Slezákovy závody mezi jedinečné a tradiční české značky. Příběh začal v roce 1908 v Bystřici pod Hostýnem, a úspěšně pokračuje dodnes.
www.slezakovyzavody.cz