Milí ThinkFood nadšenci, dlouho jsme tu neměli soutěž!
Úplně jsme zapomněli, jak soutěživí čtenáři jste. Dokazovali jste nám to v soutěžích o kávovar Tchibo, designové sklo BOMMA, pečící formy Electrolux, kuchařky a v neposlední řadě i o kurzy vaření od Chefparade. Takže, zpět ke kořenům, respektive do školy a učit se, učit se, učit se…

Ode dneška máte jedinečnou šanci vyhrát na ThinkFood poukazy na kurzy vaření v Chefparade a láhev prosecca k tomu. Jak na to? Stačí jen správně odpovědět na otázku a vyčkat na vyhlášení výsledků. Vyhlašujeme 3 výherce.

Zde jsou krátká pravidla soutěže:

  • Staňte se naším příznivcem na Facebooku – LIKE.
  • Zodpovězte správně otázku ve formuláři v období od 6. 11. do 14. 11 2014.
  • 18. 11. 2014 vyhlásíme zde na webu výherce, který od partnera soutěže, školy vaření Chefparade, získá
      voucher na kurz vaření dle vlastního výběru a prosecco.
  • Kompletní znění soutěžních podmínek naleznete zde.


Nápovědu hledejte na www.chefparade.cz. A když nevyhrajete, stále máte možnost získat nyní 4 poukazy za cenu 3.
Na kuchařských kurzech v pražské škole vaření Chefparade, na firemní akci či soukromé party se zde snoubí gastronomie se zábavou.
Můžete se těšit na vaření s opravdovými profesionály a vybíráte ze široké škály kuchyní – od kuchyně asijské (včetně sushi), přes evropskou až po americkou nebo máte jedinečnou příležitost navštívit oblíbené kurzy steaků či sladkých makronek. Ve škole vaření Chefparade se setkáte též s pravidelnými novinkami či sezonními záležitostmi jako Moderní kuchyně Gordona Ramsyho, Karibská kuchyně či v poslední době čím dál více oblíbené grilování vč. netradičního TEX MEX grilování.

V Chefparade nezapomínají ani na nejmenší s kurzy vaření pro děti vhodné již od 4 let nebo dětskými narozeninovými oslavami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.