STREET FOOD FESTIVAL se vrátí 12. října 2014 opět do Prahy, tentokrát do STROMOVKY, konkrétně do Tiskárny na Vzduchu (Areál Výstaviště 67).

Po květnovém úspěchu z Holešovic (více než 5000 návštěvníků) a srpnovém z Brna (více než 3500 návštěvníků) jsme se rozhodli, že bychom si s vámi ještě rádi užili podzim právě kousek od prvního místa činu.

Heslo festivalu se nám tradičně nemění „…každý sám za sebe a všichni pro vás…“.

Už jste zvyklí, že se vám předvedou profesionálové i amatérští performeři s tím nejlepším ze street foodu a tentokrát tomu rozhodně nebude jinak. Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek STREET FOOD FESTIVALU. Zároveň se SFF zaměřujeme i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturní prostředí se cítí jako doma a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.
Desátek (tedy 10% z denního obratu), který vybereme, tentokrát půjde na Domov sv. Karla Boromejského (http://www.domovrepy.cz/), který se stará o nemocné seniory a který pomáhá navrátit zpět do běžného života skrze práci v Domově odsouzené ženy, které byly po pečlivém zvážení vybrány jako vhodné pro práci se starými lidmi.

Více informací i průběžné doplňování konkrétních profíků i amatérů, kteří nám předvedou skvělou pouliční kuchyni, můžete najít zde:
www.facebook.com/streetfoodfestivalcz a v události www.facebook.com/events.

Leave a Reply

Your email address will not be published.